Yedek Parça

Müşterilerimizin hem zaman kaybını önlemek hem de kaliteyi arttırmak ve müşteri %100 memnuniyeti sağlamak için 500 m2'lik alanda açmış olduğumuz YEDEK PARÇA departmanımızla her türlü marka ve model araç için garantili yedek parça hizmeti vermekteyiz.

Tekno Otomotiv olarak müşterilerimizin hem zaman kaybını önlemek hem de kaliteyi arttırmak ve müşteri %100 memnuniyeti sağlamak için 500 m2'lik alanda açmış olduğumuz OTO YEDEK PARÇA departmanımızla her türlü marka ve model araç için garantili yedek parça hizmeti vermekteyiz.

Böylece tüm müşterilerimize daha ekonomik, daha kaliteli ve garantili OTO YEDEK PARÇA sunma imkanını da yakalamış olduk. YEDEK PARÇA departmanımızda her türlü marka ve model araç için binlerce yedek parça bulundurmakla tüm müşterilerimize tek seferde işi doğru yaparak hızlı ve kaliteli hizmet sunmaya devam etmekteyiz.

Yedek parça bölümümüz, aracınıza ihtiyaç olan tüm orjinal yedek parçaları tedarik edebilir.

  • Yedek parça hizmetinden faydalanmak aracınızın güvenliğini, kalitesini, dayanıklılığını ve estetiğini korumasını sağlar.
  • Üretici garantisinin ve modele göre 12 yıla varan anti-korozyon garantisinin sürdürülmesini sağlar.
  • Aracınız hakkında eğitim almış uzmanlar tarafından standartlara ve güvenlik kurallarına uygun onarım yapılır.
  • Size bildirilen sürede aracınız teslim edilir.
  • Aracınızın mükemmel fabrika standartlarına geri döndürülmesi amaçlanır ve uygulanan her işlemin kalite kontrolü yapılır.