Hakkımızda

TEKNO OTOMOTİV 2009 yılında faaliyetlerine başlamıştır. TEKNO OTOMOTİV, kuruluşundan bu yana sektördeki yerini sizlerin desteğiyle korumuş ve kaliteli hizmet anlayışı ile sizlere her zaman en yeniyi ve en iyiyi sunmayı amaçlamıştır. Firmamız 1600 metrekare kapalı alanı ile Renault ve Dacia başta olmak üzere Toyota, Opel, Hyundai, Mersedes, Volkswagen, Volvo, Audi, Ford, Fiat, Kia markalı tüm araçlarınızın bakım, onarım, kaporta, boya, mekanik, elektrik-elektronik tamiratları garantili olarak servisimiz tarafından yapılmaktadır.

Servisimize giren araçların her türlü mekanik, bakım, onarım ve tamiratları, uygun koşullarda tam eğitimli personelimiz tarafından yapılmaktadır.Firmamız bünyesinde 25 personelle siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

2009'dan bugüne kalite ve güven anlayışı ile hizmetlerine başlayan TEKNO OTOMOTİV Özel Servisi, 12 yılı aşkın tecrübesini müşterilerine daha iyi hizmet sunmak amacıyla şube sayısını 2'ye çıkarmış ve büyüyerek devam etmektedir. TEKNO OTOMOTİV olarak TS 12047 belgesine sahibiz. Aracınızı garanti dışında bırakmadan gönül rahatlığıyla servisimize getirebilirsiniz.

TEKNO OTOMOTİV'DE 7/24 yol yardım hizmeti sunulmaktadır. 

Otomobillerde kullanılan yeni teknolojilerin gelişimleri tarafımızdan takip edilerek, konusunda uzman ekip ve ekipmanlarımızı geliştirerek sizlere en iyi şekilde hizmet sunabilmeyi amaçlıyoruz.

NEDEN TEKNO OTOMOTİV ?

  • Bütün paydaşlarımıza karşı dürüst olmak, herkesçe teyit edilmiş güvenilir bir kurum olmak
  • Hem çalışanarımızın hem de müşterilerimizin %100 memnuniyetini sağlamak
  • Ekip olarak birlikte hareket edip, uyumlu çalışıp kurum içinde sinerji yaratmak.
  • Teknolojik gellişmeleri yakından takip edip, bütün departmanlarda en yeni teknolojiyi kullanmak
  • Hızlı ve kaliteli hizmet sunarak işi ilk seferde doğru ve hatasız yapmak
  • Çalışan ve müşterilerine karşı, sonuçları ne olursa olsun, her zaman açık, anlaşılır ve şeffaf bir duruş sergilemek
  • Otomotiv özel servis sektöründe sunduğu hizmetler ve yardımlaşma ile öncü ve saygın bir kuruluş olmak
  • Hizmet kalitesindeki artışı ve kurumsal büyümeyi istihdam ve üretimdeki potansiyel artışa dönüştürmek